Ofertă de muncă Food

Ofertă de muncă Agent De Cura?Enie Industriala - Regiunea Kortrijk

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Kortrijk
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Vaste VM

Descrierea postului

În cautarea unei noi provocari cu multa varietate în schimburi ?i ore?

E?ti persoana care poate fi flexibila? Atunci te cautam pe tine!

Pentru clientul nostru, specializat în cura?enie industriala în industria alimentara, cautam un agent de cura?enie industriala motivat ?i flexibil pentru o func?ie de tip „fluture” în regiunea Kortrijk.

Ca fluture al nostru, vei lucra pentru diferi?i clien?i ai no?tri în cura?enia industriala a produc?iei. Vei oferi sprijin echipei noastre pentru a acoperi nevoi suplimentare ?i absen?e, astfel încât sa putem oferi un serviciu optim clien?ilor no?tri din regiunea Kortrijk.

La fiecare loca?ie vei fi alocat pentru maximum 2 zile. Se va asigura întotdeauna o saptamâna de munca cu norma întreaga.

Responsabilita?i:

  • Efectuarea sarcinilor de cura?enie ?i dezinfectare a ma?inilor de produc?ie
  • Asigurarea respectarii normelor de igiena ?i cura?enie în mediul de produc?ie ?i pe ma?ini
  • Urmarirea planului de cura?enie ?i a procedurilor stabilite
  • Utilizarea echipamentelor de cura?enie, cum ar fi monodisc, ma?ini de spalat, etc.
  • Cura?enie folosind diferite metode: uscat, cu apa, la presiune înalta (Kärcher industrial), etc.

Cerințe

Cerințe:
  • Flexibilitate: po?i trece rapid de la un post/la o loca?ie la alta în regiunea Kortrijk
  • Polivalen?a: te po?i adapta la diferite situa?ii ?i echipe
  • Permis de conducere categoria B ?i ma?ina personala
  • Aten?ie la detalii ?i precizie
  • Respectul fa?a de client este esen?ial
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

B (Auto)

Limbi:

Nederlands: Bine
Frans: Foarte bine

  • Salariu de început: 17,30 €/ora, cu o cre?tere salariala de 5% dupa 3 luni în urma unei evaluari pozitive
  • Posibilitatea de a avansa catre func?ia de ?ef de echipa
  • Posibilitatea de a ob?ine un contract pe perioada nedeterminata dupa un an, în urma unei evaluari pozitive
  • Cursuri ?i formari pentru sarcini tehnice specifice
  • FARA MUNCA ÎN WEEKEND
  • Timp maxim de deplasare de 50 km între locuin?a ?i locul de munca