Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Ambalator

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aalter
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru clientul nostru, o companie care fabrica produse de protectie solara, suntem in cautarea unui ambalator.

  • Impreuna cu un coleg, veti fi responsabil de ambalarea produselor care sunt pregatite pentru livrare.

Cerințe

Cerințe:
  • Munca fizica nu reprezinta o problema pentru dumneavoastra
  • Aveti o gandire logica si de ansamblu
  • Sunteti capabil sa lucrati cu o bormasina/masina de gaurit
  • Vorbiti limba Engleza sau Neerlandeza
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

  • Veti lucra in cadrul unei companii stabile, caracterizata printr-o atmosfera colegiala.
  • Loc de munca pe termen lung, cu posibilitate de contract permanent.
  • Salariu atractiv.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina