Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Lucrator In Productie - Feliere - Program De Zi

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aalter
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru o companie de procesare a carnii din Aalter, cautam un angajat in cadrul departamentului de feliere.

In aceasta functie, te asiguri de o procesare corecta si lina in productie.

Schimbul de zi incepe la ora 08:00 si se termina la ora 17:00.

Cerințe

Cerințe:

Ce oferim:

  • Impreuna cu colegii tai, esti responsabil de buna desfasurare a procesului de productie in departamentul tau.
  • Vei invata temeinic operarea uneia sau mai multor masini si cum sa le utilizezi.
  • Efectuezi controale de calitate asupra produselor.
  • Respecti, de asemenea, strict regulile de siguranta.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

Oferta:

  • Pachet salarial atractiv
  • Cultura orientata spre oameni
  • Crestere personala
  • Echilibru sanatos intre munca si viata privata
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea