Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Lucrator In Productie Departamentul Salate - 2 Schimburi

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aalter
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru o companie implicata in procesarea carnii din Aalter, cautam un nou lucrator in productie.

In aceasta functie, te asiguri de o procesare corecta pe lina in productie.

Vei lucra in 2 schimburi.

Schimbul de dimineata incepe la ora 5:30 si se termina la ora 14:30.

Schimbul de zi este de la ora 08:00 la ora 17:00.

Cerințe

Cerințe:

Carne, curry de pui, ton, crab... Stii imediat despre ce vorbim: salate! De acum inainte, nu le vei unge doar pe painea ta, ci te vei asigura si de productia si ambalarea lor.

  • Igiena este importanta pentru un lucrator in productie. De aceea, te asiguri zilnic ca metodele tale de lucru si produsele finale respecta toate standardele.
  • Respecti, de asemenea, strict regulile de siguranta.
  • Faci tot posibilul pentru a garanta calitatea si siguranta.
  • Experienta ca lucrator in productie sau nu, cu sau fara diploma: faci tot posibilul pentru a-ti face treaba cat mai bine in fiecare zi.
  • Esti flexibil, rezistent la stres si lucrezi independent.
  • Stii cum sa manevrezi masinile sau esti dispus sa urmezi cursuri de formare pentru acest lucru.
  • Iti place varietatea si iti place sa lucrezi in echipa.
  • Munca fizica nu te sperie si esti practic.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Ofertă:

Oferta:

  • Un job interesant si variat intr-o afacere de familie in crestere de origine belgiana.
  • Posibilitati de crestere si formare interna.
  • Un job flexibil pe care il poti combina usor cu viata privata.
  • Fara munca in weekend! Lucrezi 39 de ore pe saptamana, intr-o saptamana de cinci zile.
  • Un contract pe perioada nedeterminata si un pachet salarial atractiv.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea