Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Angajat In Productie - 2 Schimburi

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aalter
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru o companie care se ocupa de procesarea carnii, cautam un nou angajat pentru productie.

In aceasta functie, te vei asigura de o procesare fluida si corecta in productie.

Vei lucra in 2 schimburi.

Cerințe

Cerințe:
  • Esti rezistent la stres.
  • Aspiri sa lucrezi cu produse de top.
  • Munca fizica nu te sperie.
  • Esti un jucator de echipa.
  • Lucrezi intotdeauna cu precizie si ai ochi pentru detalii.
Experiență:

Fara experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

  • Va oferim un loc de munca captivant si variat intr-o companie in continua crestere!
  • Veti primi o pregatire solida si veti lucra intr-un mediu de lucru modern, cu o atmosfera de lucru placuta!
  • Castiguri corecte cu oportunitati de avansare.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea