Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Orderpicker

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Kortrijk
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru o companie activa în produc?ia de standuri modulare pentru construc?ii din regiunea Kortrijk, caut un operator de preluare a comenzilor motivat.

Atribu?ii:

  • În fiecare zi, analiza?i comenzile de produc?ie care va sunt atribuite ?i ridica?i piesele necesare
  • Face?i verificarea pieselor de catre controlorul nostru de calitate ?i apoi le adauga?i la comenzile clien?ilor no?tri
  • Ambala?i piesele ?i le dota?i cu etichetele corecte
  • Asigura?i un mediu de lucru ordonat ?i organizat

Cerințe

Cerințe:

Profil:

  • Lucrezi cu acurate?e
  • Ave?i ochi pentru detalii
  • Lucra?i bine independent + de asemenea în echipa
  • Sunte?i flexibil
  • Ave?i o diploma de ?coala secundara
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă:

Oferta:

  • va ve?i alatura unei companii stabile care este în continua cre?tere
  • loc de munca variat
  • atmosfera de lucru placuta
  • salariu atractiv
Salariu: Salariu/oră

Studii :

3de graad algemeen vormend secundair onderwijs (ASO3)

Contactați consultantul

Sandra Preiss
051 42 60 64
sandra.preiss@forumjobs.be

Contactați Sandra