Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Masina De Taiere - 2 Ploegen

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Meulebeke
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Clientul nostru este situat in Meulebeke si este specializat in textile NON-tesute, cum ar fi fleece-ul folosit in scutece, absorbante, bandaje medicale, fleece-ul din jachetele de schi, etc.

SARCINI: Lucrezi intotdeauna in perechi si schimbi sarcinile in fiecare saptamana

Saptamana 1:

  • Munca manuala: aprovizionarea cu tuburi de carton, aprovizionarea resturilor in masina de reciclare, colectarea si cantarirea, verificarea, etc.
  • Aici lucrezi intr-un ritm rapid!

Saptamana 2:

  • Setarea si ajustarea cutitelor, mentinerea colegilor la curent cu procesul
  • Etichetarea
  • Calcularea distantelor cutitelor - acest lucru trebuie facut intotdeauna foarte precis

Cerințe

Cerințe:

Ai un ochi pentru calitate, ordine si curatenie.

  • Te asiguri ca raportarea este perfecta
  • Siguranta si curatenia sunt valori pe care le consideri importante
  • Ai cunostinte practice bune de limba neerlandeza
  • Ai o doza sanatoasa de perspicacitate pentru a rezolva problemele
  • De preferinta, ai deja o prima experienta ca operator de productie
  • Poti lucra in 2 schimburi (5:00 - 13:00 // 13:00 - 21:00 )
  • Treci un test de matematica pe care il sustii mai intai la biroul interim
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Te vei integra intr-un mediu placut, unde increderea, creativitatea, respectul si cooperarea sunt primordiale.

  • Ne convingi de talentul tau? Atunci vei avansa rapid
  • Vei face parte din cultura noastra corporativa plata, cu comunicare deschisa
  • Vei avea ocazia sa cresti in rolul tau printr-un program extensiv de formare interna
  • Vei obtine un loc de munca ce ofera provocari suplimentare si satisfactie, cu un salariu atractiv
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina