Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Masina Slefuire

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Gullegem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru o companie din regiunea Wevelgem, cautam un operator slefuitor.

  • Sunteti responsabil pentru slefuirea profilelor de aluminiu, astfel incat sa nu se mai vada cusatura de sudura pe corpurile de iluminat cu design finit.
  • Impreuna cu colegii dumneavoastra de slefuire, urmariti listele de ordine ale profilelor care urmeaza sa fie slefuite.
  • Participati activ la sistemul de rezerva din cadrul departamentului si, prin urmare, interveniti din cand în cand, atunci când este necesar (taierea cu ferastraul, operarea robotului de sudura etc.).

Cerințe

Cerințe:
  • Ati urmat, de preferinta, un curs de formare in domeniul metalurgiei sau aveti experienta profesionala relevanta
  • Aveti spirit de initiativa si va place sa lucrati in echipa
  • Lucrati cu precizie si sunteti atent la detalii
  • Vorbiti Neerlandeza sau Engleza
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • Program de lucru avantajos: 08:00-12:00-12:30-16:30
  • Salariu atractiv insotit de bonusuri extra-legale
  • Companie dinalica si internationala
  • Mediu de lucru placut
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina