Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Mixer

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Sint-Eloois-Vijve
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru o companie din zona Waregem suntem in cautarea unui operator mixer!

In calitate de operator mixer vei fi resposabil de adaugarea ingredientelor necesare si de supravegherea butoiului in care se efectueaza amestecul.

Cerințe

Cerințe:
  • Abilitatea de a urma procedurile prestabilite pentru formarea mixului.
  • Munca fizica-pentru formarea mixului este necesar sa se toarne saci de 25kg in butoiul pentru mixare).
  • Vorbirea unei dintre cele trei limbi: Engleza, Franceza sau Neerlandeza.
  • Posibilitatea de a lucra in doua schimburi.
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Frans: Bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • Salariu atractiv.
  • Posibilitate de semnare contract de munca permanenet dupa terminarea perioadei de interim.
  • Loc de munca stabil.
  • Companie dinamica, cu traditie.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina