Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator -Masina De Infoliere (M/F)

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Ooigem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru un furnizor de tamplarie din PVC si aluminiu de cea mai buna calitate, cautam un operator - masina de infoliere.

Impreuna cu un coleg, veti fi responsabil de operarea masinii de folii.

-Asigurati o folie de protectie peste panourile care nu au fost vopsite.

-Va ocupati de aprovizionarea masinii si schimbati rolele de folie daca este necesar.

Cerințe

Cerințe:
  • Aveti o atitudine buna la locul de munca, va place sa luati initiativa si va pricepeti sa pastrati o imagine de ansamblu.
  • Munca fizica nu este o problema pentru dvs.
  • Aveti un ochi pentru detalii si calitate.
  • Vorbiti bine olandeza sau engleza.
Experiență:

Experienta relevanta

  • Veti lucra in regim de zi, de luni pana joi, de la 7h30 la 16h00, iar vineri pana la 15h00.
  • Vei primi si o pregatire interna aprofundata, oportunitate de crestere si dezvoltare.
  • Salariu atractiv.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina