Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Extruder

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Houthulst
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

  • Compunerea materialelor plastice macinate (PP / HDPE / PS) in granule
  • Operatorul este responsabil pentru functionarea corecta a 2 linii de extrudare
  • Preluarea materialelor plastice macinate din depozit si transportul acestora la silozul de amestec al liniei de extrudare cu ajutorul unui stivuitor
  • Adaugarea materialelor macinate, a pigmentului si a aditivilor in moara
  • Setarea parametrilor liniilor de extrudare si a filtrelor (temperaturi, viteze ale surubului si benzii de alimentare, presiuni, degazare, etc.) pentru a asigura o buna productie (calitativa si cantitativa)
  • Monitorizarea continua a calitatii si ajustarea, daca este necesar
  • Transportarea granulelor produse, fie in big bags, fie descarcate in silozuri mari de amestec
  • Inregistrarea materialelor utilizate si a granulelor produse in registru
  • Curatarea instalatiei si asigurarea unui mediu de lucru curat
  • Munca independenta intr-un mediu de productie zgomotos (protectia auditiva este obligatorie)

Cerințe

Cerințe:
  • Trebuie sa aiba abilitati bune de operare a unui stivuitor
  • Experienta cu materiale plastice sau extrudere (nu este obligatoriu)
  • Munca in schimburi (schimburi de dimineata/seara), eventual disponibil pentru munca de noapte
  • Capacitatea de a lucra independent si cu atentie la detalii
  • Comunicare in olandeza, franceza sau engleza
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Ofertă:
  • Vei ajunge intr-o companie cu un grup de colegi minunati
  • Vei primi un salariu bun
  • Posibilitate de start rapid

Interesat sau mai ai intrebari? Trimite CV-ul tau sau viziteaza cel mai apropiat birou din zona ta!

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea