Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Constructor De Matrite - 2 Schimburi

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Tielt
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru un client de-al nostru, producator de semifabricate din plastic, cautam un constructor de matrite in 2 schimburi.

Ca si constructor de matrite, vei lucra in departamentul de injectare a plasticului. Dupa o pregatire temeinica la locul de munca, vei fi responsabil pentru construirea si intretinerea matritelor de injectie:

  • Esti responsabil pentru intretinerea preventiva, reparatiile si montarea matritelor.
  • Efectuezi reparatii si inlocuiesti piese rupte sau uzate.
  • Testezi si repari sistemele hotrunner.
  • Vei fi responsabil pentru operarea anumitor masini CNC pentru a produce si repara piesele matritelor.
  • Efectuezi independent mici modificari prin electroeroziune, strunjire si slefuire.

Cerințe

Cerințe:
  • Ai o diploma tehnica sau echivalenta prin experienta.
  • Ai un ochi format pentru calitate si siguranta.
  • Poti lucra independent si iti poti organiza munca eficient.
  • Lucrezi in sistem de 2 schimburi.
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine

  • Un loc de munca cu norma intreaga, cu optiune de angajare permanenta.
  • Un job captivant intr-o companie sigura si inovatoare.
  • O remuneratie atractiva completata cu beneficii suplimentare.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Contactați consultantul

Larisa Mocanu
051 42 60 61
larisa.mocanu@forumjobs.be

Contactați Larisa