Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Magazioner

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Roeselare
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Esti in cautarea unei slujbe variate ca magaziner? Atunci aceasta oferta de munca cu siguranta te va atrage!

Pentru o companie din regiunea Roeselare, cautam un magaziner. Vei lucra intr-o companie in crestere si inovatoare din Belgia si SUA.

Compania produce produse pentru sectorul de comunicatii, de exemplu: constructia de standuri, evenimente, congrese... De asemenea, la nivel mondial, ofera diverse pop-up-uri pentru inchiriere si vanzare.

Care sunt sarcinile tale?

  • Scanarea etichetelor
  • Controlul retururilor de comenzi de inchiriere
  • Incarcarea si descarcarea camioanelor
  • Arhivarea, documentatia si verificarea documentelor de transport
  • Intocmirea documentelor de transport pentru marfurile care pleaca
  • Respectarea regulilor de siguranta

Cerințe

Cerințe:

Ce se asteapta de la tine?

  • Detinerea unui certificat valabil pentru stivuitor
  • Lucru precis si punctual
  • Cunostinte de baza la PC
  • Experienta cu ERP este un avantaj
  • Buna cunoastere a limbii olandeze
  • Esti flexibil si rezistent la stres

Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

Ce iti oferim noi?

  • Slujba foarte variata
  • Posibilitate de angajare pe termen lung
  • Remuneratie atractiva
  • Lucrezi intr-o echipa stransa de colegi
Salariu: Salariu/oră

Studii :

2de graad beroepssecundair onderwijs (BSO2)

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea