Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Operator Linie De Produc?Ie Profile Metalice – 2 Schimburi

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Wingene
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Clientul nostru este un jucator interna?ional ?i producator de materiale de construc?ii din o?el pentru acoperi?uri ?i pere?i. Pasionat de metal ?i în cautarea unei noi provocari într-o companie de familie? Atunci aceasta companie ar putea fi locul de munca ideal pentru tine!

Î?i place sa lucrezi cu ma?ini? În plus, ai cuno?tin?e tehnice? Atunci tu e?ti operatorul de ma?ini pe care îl cautam!

O parte din responsabilita?ile tale:

Te vei ocupa de alimentarea ?i descarcarea ma?inilor la linia de profile metalice ca operator.
E?ti responsabil pentru înregistrarile necesare în MII/SAP. Vei solicita comanda în MII ?i vei trimite cantita?ile ?i lungimile dorite catre ma?ina. Efectuezi masuratorile prescrise ?i le compari cu toleran?ele, ajustând acolo unde este necesar.
Te vei ocupa de ambalarea produsului finit conform instruc?iunilor de ambalare.
Confirmi în MII ce ai produs.
Transporti produsele finite folosind podul rulant sau motostivuitorul. În acest proces, faci înregistrarile necesare prin scanare.

Cerințe

Cerințe:

PROFIL:

Ai urmat o formare tehnica sau ai experien?a echivalenta.

?tii cum sa manevrezi un stivuitor ca nimeni altul.

Ai un certificat pentru stivuitor? Puncte suplimentare!

Experien?a cu un pod rulant este un avantaj.

Calitatea ?i siguran?a sunt valori pe care le pre?uie?ti foarte mult.

Po?i lucra atât autonom, cât ?i în echipa.

Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Foarte bine

Ofertă:

CE Î?I OFERIM?

  • Vei lucra într-o companie dinamica ?i interna?ionala, cu mult spa?iu pentru ini?iative proprii.
  • Vei avea o func?ie interesanta ca stivuitorist (90% din activitate pe stivuitor), cu mult contact social cu ?oferi interna?ionali.
  • De asemenea, ai posibilitatea de a închiria o bicicleta dupa perioada de angajare temporara.
  • Daca ne convingi de talentul tau, vei avansa rapid!
  • Pentru munca ta grea, te vom recompensa cu un salariu atractiv ?i tichete de masa, iar dupa perioada de angajare temporara, vei beneficia ?i de asigurare de grup ?i de spitalizare.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina