Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator De Ma?Ini

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Tielt
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din regiunea Tielt, cautam în prezent un candidat pentru func?ia de: Operator de Ma?ini.

Responsabilita?i:

  • Operarea ma?inilor pe linia de produc?ie conform standardelor de lucru ?i calitate.
  • Verificarea fiecarei etape de produc?ie pentru a asigura respectarea normelor de calitate.
  • Men?inerea unui mediu de lucru curat ?i organizat.
  • Raportarea zilnica a rezultatelor ?i completarea corecta a bonurilor de produc?ie.

Cerințe

Cerințe: Cunoa?terea buna a limbii neerlandeze.
Aten?ie la detalii ?i lucru precis.
Capacitatea de a lucra independent.
Disponibilitatea de a participa la un curs pregatitor pentru func?ia de operator, care are loc zilnic sau în doua schimburi.
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă: Salariu atractiv (prima de noapte de 20%) în sectorul metalurgic (PC 111).
Prima de sfâr?it de an ?i beneficii extra-legale, cum ar fi tichete de masa.
Fiecare angajat temporar este format printr-un program intern de pregatire pentru a deveni operator sau specialist.
Atmosfera familiala.