Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Masini -Tura De Noapte

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Meulebeke
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Nachtwerk

Descrierea postului

Veti lucra într-o companie textila care este înca inovatoare. Netesute. Cu scopuri diferite. Majoritatea produselor sunt neterminate ?i ajung la client, unde sunt finisate.

Veti lucra în cadrul departamentului pentru sectorul medical. (Bandaje, bandaje pentru mulaje de ghips, truse pentru varice, ...)

Descrierea postului:

  • Sunteti responsabil pentru operarea a 4 ma?ini
  • Depistati defectele ?i le rezolvati (de exemplu, o rola care s-a blocat intre lama de taiere).Setati diversi parametri, cum ar fi diametrul, lungimea etc.
  • Învatati sa faceti distinc?ia între 7 materii prime diferite

Este o meserie foarte variata, care necesita totu?i o anumita responsabilitate.

Cerințe

Cerințe:
  • Ai o doza sanatoasa de intuitie logica
  • Poti lucra independent, dar ai si spirit de echipa
  • Sunteti rezistent la stres si flexibil:
    • Esti ocupat cu mai multe lucruri in acelasi timp, faci în liniste ceea ce se asteapta de la tine si te poti orienta cu usurinta în diferite sarcini
  • Puteti purta responsabilitatea
  • Mai presus de toate, esti foarte motivat, entuziast ?i dornic sa inveti.
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bazic
Engels: Bine

Ofertă:

Veti lucra intr-o companie care este inca in crestere.

Veti avea un loc de munca variat cu responsabilitatile necesare.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina