Ofertă de muncă Asistent De Bucatarie/Ajutor De Bucatarie Wingene

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Wingene
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Vaste VM

Descrierea postului

  • Asista la gatit si pregatirea meselor.
  • Asigura o bucatarie curata si organizata, inclusiv spalarea ustensilelor si a suprafetelor.
  • Urmeaza regulile de siguranta alimentara si igiena.
  • Impacheteaza si reincalzeste mesele.

Cerințe

Cerințe:
  • Experienta in bucatarie este un plus, dar nu o cerinta.
  • Dorinta de a invata si de a creste in cadrul echipei.
  • Abilitati bune de comunicare si o atitudine orientata spre echipa.
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu rapid si uneori stresant.
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • Un salariu competitiv si conditii bune de lucru.
  • Oportunitati pentru crestere profesionala si dezvoltare.
  • Indemnizatie pentru bicicleta, eco-cupoane si bonus de sfarsit de an