Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Muncitor Productie (Part-Time)

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Bovekerke
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Sunteti in cautarea unei echipe mici si unite, in care sa va puteti dezvolta? Doriti sa contribuiti la productia de produse artizanale in cadrul unei companii familiale? Sunteti o persoana motivata si dornica sa se implice in fiecare etapa a procesului de productie?

In cazul in care da, cititi mai departe!

Pentru o companie care produce granola, din Koekelare, suntem in cautarea unui muncitor in productie!

Veti fi responsabil de:

  • Cantarirea ingredientelor.
  • Pregatirea amestecului de granola.
  • Coacerea amestecului de granola si ambalarea sa.
  • Reglarea parametrilor masinilor de productie.
  • Ambalarea pungilor cu granola in cutii de carton.
  • Pregatirea cutiilor pentru expeditie.

Program de lucru?

Luni, marti si joi, de la 7.30 la 16.00

Cerințe

Cerințe:
  • Vorbiti fluent Engleza.
  • Experienta in productie constituie un avantaj.
Experiență:

Fara experienta

Ofertă:
  • Loc de munca stabil, pe termen lung
  • Datorita programului part-time, veti putea combina perfect viata de familie cu lucrul
  • Companie familiala, care pune accent pe un mediu de lucru placut
  • Program de lucru pe timp de zi
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina