Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Sef - Operator Linie Automatizata

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Beveren (Roeselare)
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Nachtwerk

Descrierea postului

Ce vei face?

  • Operarea unei linii de productie complet automatizate (unitate de frezare ?i taiere, unitate de periere, robot de sudura).
  • Asigurarea unor produse finale precise ?i de calitate.
  • Efectuarea controalelor de calitate ?i ajustarea dupa caz.
  • Efectuarea de mici repara?ii ?i între?inere preventiva.
  • Înregistrarea produc?iei ?i raportarea catre supervizorul de schimb.
  • Utilizarea sistemului ERP pentru ordinele de produc?ie.
  • Respectarea principiilor 6S ?i a politicii SQE.

Cerințe

Cerințe:

Profilul tau:

  • Experien?a de baza cu CNC ?i în industria de procesare.
  • În?elegere tehnica, mentalitate orientata spre solu?ionarea problemelor ?i abordare practica.
  • Aten?ie la detalii, orientare catre calitate ?i con?tientizare a siguran?ei.
  • Flexibil, rezistent la stres ?i un adevarat jucator de echipa.
  • Abilita?i de comunicare puternice, capacitate de a instrui ?i vorbitor de neerlandeza (engleza este un avantaj).
  • Cuno?tin?e de baza în PC (Word, Excel, etc.).
  • Diploma tehnica necesara.

Preferabil:

  • Experien?a cu sudura, robo?i, electro/mecanica, linii complet automatizate sau ca tehnician de mentenan?a.
Experiență:

Fara experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

Ce oferim?

  • Lucru la un lider de pia?a interna?ional care investe?te în oameni ?i inova?ie.
  • Loc de munca cu norma întreaga, cu salariu atractiv ?i tichete de masa.
  • Instruire în doua schimburi, urmata de munca de noapte.
  • Instruire extinsa (+/- 4 luni) ?i îndrumare continua.
  • Mediu de lucru modern în Roeselare, cu accent pe respect, pasiune, munca în echipa ?i siguran?a.
  • Aplica acum ?i cre?te alaturi de echipa noastra dinamica!
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea