Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Slefuitor Metal

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Beveren (Roeselare)
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Descrierea companiei: Suntem un jucator de frunte in lumea sistemelor modulare, specializati in sectorul comunicatiilor live, incluzand evenimente, constructia de standuri si congrese. Cultura noastra de lucru este impregnata cu inovatie continua, durabilitate si expansiune globala. Cu unitati de productie in Belgia si Statele Unite si diverse centre la nivel mondial pentru inchiriere, vanzare si suport tehnic, continuam sa crestem. In acest moment cautam un GRINDER/OPSLIJPER entuziast pentru a intari echipa noastra de productie.

Descrierea functiei: Vei fi responsabil pentru slefuirea precisa si debavurarea profilelor de aluminiu conform desenelor tehnice. Vei gestiona atat productia de serie cat si comenzi speciale. Folosirea unui sistem ERP pentru procesarea comenzilor de productie face parte din sarcinile tale zilnice.

Pachetul de sarcini al Slefuitorului:

  • Citesti desene tehnice referitoare la slefuirea pieselor.
  • Efectuezi slefuirea si debavurarea profilelor de aluminiu.
  • Controlul calitatii este o parte esentiala a muncii tale, folosind inspectii vizuale si diverse instrumente de masura, cum ar fi banda de masurat si caliperul.
  • Ti se cere sa monitorizezi calitatea folosind liste de control.
  • Comenzile de productie sunt procesate folosind un sistem ERP (Navision).
  • Intretinerea de prima linie, cum ar fi intretinerea uneltelor si inlocuirea perilor de slefuire, face parte din responsabilitatile tale.

Cerințe

Cerințe:

Ce asteptam de la tine:

  • Experienta ca prelucrator de metale este apreciata.
  • Poti citi desene tehnice si ai experienta cu instrumentele de masura.
  • Cunostintele despre un sistem ERP sunt un avantaj.
  • Ai un ochi pentru calitate, esti organizat si mentii locul de munca curat.
  • Cunostinte de limba neerlandeza (vorbire si citire la nivel de baza).
  • Vorbirea limbii engleze contribuie la fluxuri de lucru si comunicare eficiente.
  • Disponibilitate pentru lucru in sistem de 2 schimburi.
  • Esti un jucator de echipa cu o atitudine pozitiva.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

Ce oferim:

  • Vei lucra pentru un lider international de piata care investeste substantial in dezvoltarea angajatilor, solutiilor si inovatiilor.
  • Oferim un contract de munca cu norma intreaga si un salariu atractiv, completat cu tichete de masa.
  • Vei beneficia de o formare extinsa si asistenta continua pentru a creste in functie intr-o echipa placuta.
  • Mediu de lucru modern in Roeselare, unde valorile "respect, pasiune si munca in echipa" sunt foarte apreciate, asigurand siguranta si bunastarea ta.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea