Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Frezor Cnc

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Beveren (Roeselare)
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru o companie din Roeselare, activa în sectorul metalurgic, cautam un frezor CNC.

Cerințe

Cerințe:

Responsabilita?i frezor:

  • Citirea desenelor tehnice referitoare la frezarea pieselor

  • Crearea programelor de frezare pentru piese noi

  • Reglarea ma?inii de frezat (pozi?ii blocuri de prindere, scule, etc.)

  • Încarcarea ?i descarcarea ma?inii

  • Pe parcursul programului de lucru, efectuarea sarcinilor de frezare ?i asamblare a pieselor frezate

  • Efectuarea controalelor de calitate asupra lucrarilor proprii de frezare cu ajutorul calibrelor ?i instrumentelor de masurare necesare (ruleta, micrometru, etc.)

  • Monitorizarea calita?ii

  • Procesarea comenzilor de produc?ie

  • Efectuarea între?inerii (cura?area ma?inii, înlocuirea sculelor, etc.)

  • Citirea planurilor ?i cunoa?terea masuratorilor cu instrumente de masurare

  • Cunoa?terea unui sistem ERP este un avantaj

  • Sim? pentru ordine ?i cura?enie

  • Vorbitor de neerlandeza (vorbire ?i citire)

  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem cu doua schimburi

  • Jucator de echipa cu o atitudine pozitiva

Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă:

Beneficii:

  • Loc de munca cu norma întreaga
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Instruire buna
  • Mediu de lucru modern
  • Lider de pia?a interna?ional
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea