Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Constructor De Panouri Electrice

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Waregem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Cum arata o zi din viata unui constructor de panouri?

Ca si constructor de panouri, vei fi implicat in asamblarea completa a panourilor electrice. Pe baza unui plan, poti trage toate cablurile de la dulap pana la masina. Despeli cablurile si montezi papucii de cablu, plasezi componentele in dulap si le conectezi. Dupa aceea, poti plasa dulapul pe teren si il poti conecta la retea. Efectuezi verificari pentru a te asigura ca totul este conectat corect. In cazul in care exista erori, le poti localiza si remedia.

Cerințe

Cerințe:
  • Pot citi si intelege o schema electrica.
  • Pot masura tensiunea, curentul si rezistenta.
  • Cunosc diferitele componente electrice (cum ar fi intrerupatorul automat, intrerupatorul diferential, protectia termica etc.).
  • Pot conecta si depana componentele de oprire de urgenta.
  • Pot realiza o conexiune stea-triunghi.
  • Pot desface cablurile, atasa papucii de cablu si mansoanele.
  • Pot realiza si asambla suporturi si sine.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

Ce prime?ti în schimb?

  • Salariu competitiv (negociabil)
  • O masina cu card de combustibil, utilizare privata posibila cu un contract permanent (nu pentru lucrul pe santier)
  • Indemnizatie de mobilitate
  • Tichete de masa
  • Buget pentru achizitionarea unui telefon mobil + abonament Proximus pe cheltuiala companiei
  • Pensia extra-legala (legata de sector) – asigurare de grup
  • Unelte si haine de lucru furnizate de companie
  • O echipa dinamica de top, care te primeste cu bratele deschise
  • Un supraveghetor tehnic care te va antrena intensiv pe teren
  • Lucreaza în regiunea aleasa de tine.
  • Cautam constructori de panouri electrice în toata Flandra
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Hoger beroepsonderwijs (HBO) Elektromechanica

Contactați consultantul

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Contactați Andreea