Oferta pracy

Oferta pracy Pracownik Sklepu Ds. Ekspozycji Towaru

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Poperinge
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Nachtwerk

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska :

  • Uzupelnianie pólek zgodnie z zasada FIFO: Staranne uzupelnianie produktów zgodnie z zasada „pierwsze weszlo, pierwsze wyszlo” w celu zapewnienia optymalnej swiezosci i rotacji zapasów.
  • Sprawdzanie danych: Regularne sprawdzanie dat produktów, dat przydatnosci do spozycia i cen, aby upewnic sie, ze wszystkie produkty na pewno spelniaja ustalone standardy i wytyczne.
  • Wszechstronnosc: Elastycznosc w pracy w róznych dzialach i gotowosc do uczenia sie nowych umiejetnosci i wykonywania zadan w zaleznosci od potrzeb sklepu.
  • Mozna równiez oczekiwac drobnych zadan zwiazanych ze sprzataniem.

Godziny pracy :

  • 4 dni w tygodniu
  • 1 dzien w weekend
  • 11pm-7am

Wymagania

Wymagania:
  • Angielski
  • Praca w nocy
  • Wymagane doswiadczenie!
  • Zdolnosc do samodzielnego poruszania sie
  • Otwartosc na prace w weekendy
  • Sprawnosc fizyczna
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • Elastycznosc: praca w ruchu
  • System premiowy
  • Staly kontrakt po pozytywnym okresie przejsciowym

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Sandra Preiss
051 42 60 64
sandra.preiss@forumjobs.be

Kontakt Sandra