Oferta pracy

Oferta pracy Operator Ciecia - 2 Zmiany

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Tielt
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Nasza firma z regionu Tielt poszukuje operatora ciecia.

One daje drugie zycie odpadom poscielowym. Kierujac sie pasja do zrównowazonego rozwoju, firma One przetwarza pianke lateksowa, pianke poliuretanowa i gume w cenne, wysokiej jakosci produkty wykorzystywane na wielu rynkach na calym swiecie. Od rdzeni materaców dla zwierzat po pianki do izolacji akustycznej, rozwiazania tlumiace drgania w transporcie i maszynach po nawierzchnie boisk sportowych.

ZADANIA:

Wycinanie rdzeni materacy lub komponentów z wyprodukowanych bloków poliuretanowych poprzez ustawienie odpowiednich programów ciecia
Zdejmowanie i pakowanie materacy na palety
Samodzielne uruchamianie i regulacja maszyny (szybsze/szybsze i/lub grubsze/ciensze ciecie). Umiejetnosc samodzielnej naprawy maszyny w przypadku awarii.
Znajomosc programu ERP w celu samodzielnego rejestrowania wyprodukowanych towarów w systemie, prawidlowego etykietowania, wprowadzania zmian w zapasach i dokonywania wewnetrznych kompletacji

Przetlumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)

Wymagania

Wymagania: Jestes analityczny
Jestes komunikatywny
Jestes elastyczny
Chetnie pracujesz i uczysz sie
Jestes uporzadkowany
Potrafisz pracowac w zespole
Brak konkretnych wymagan dotyczacych studiów!!! MOTYWACJA jest wazniejsza niz dyplom
Masz doswiadczenie w pracy z wózkiem widlowym - certyfikat na wózek widlowy nie jest wymagany, mozesz go uzyskac za posrednictwem Forum Jobs!
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Swietne stanowisko z mozliwosciami rozwoju w preznie dzialajacej firmie.

Interesujace wynagrodzenie z dodatkowymi swiadczeniami.
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Kontakt Ewelina