Oferta pracy International

Oferta pracy Komercyjny Kolega Ze Znajomoscia Jezyka Polskiego, Angielskiego I Holenderskiego!

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Tielt
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Bediende
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Nasz zespól Forum Jobs International Recruitment zasluguje na fantastycznego, dodatkowego wspólpracownika!

Jako konsultant personalny w naszym zespole bedziesz wraz ze swoimi wspólpracownikami odpowiedzialny za znalezienie odpowiedniego kandydata na nasze wakaty.

Bedziesz aktywnie poszukiwal kandydatów, do czego oczywiscie zapewnimy Ci niezbedne narzedzia.
Poprzez rozmowy kwalifikacyjne poznasz swojego kandydata i polaczysz go z odpowiednimi wakatami w naszych firmach.
Od rozmowy kwalifikacyjnej w biurze do podpisania umowy z naszym klientem, podazasz za swoim kandydatem w poszukiwaniu idealnej pracy.

Tak wiec z nami stajesz sie prawdziwym MatchMakerem!

Wymagania

Wymagania: Jestes naszym przyszlym, fantastycznym kolega?

- masz zmysl handlowy
- chcesz sie dalej rozwijac
- zdrowa dawka stresu czyni cie szczesliwym
- jestes osoba lubiaca ludzi
- chcesz pracowac w regionie Kortrijk

Masz spora dawke odwagi, smialosci i nie poddajesz sie latwo?
W takim razie skontaktuj sie ze mna!
Doświadczenie:

Doświadczenie nie jest wymagane

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze
polski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Co Ci oferujemy?

- zespól, który jest chetny do pracy z Toba
- pakiet szkolen
- scisla wspólprace z innymi kolegami z International Recruitment oraz z naszymi biurami sasiedzkimi
- interesujacy pakiet wynagrodzen z dodatkowymi swiadczeniami oraz 20 + 12 dni urlopowych

A do tego wszystkiego szalona, pelna rodzine Forum Jobs
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Professioneel (gerichte) bachelor (PBA)

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Elisa Vanmansart
0473 37 78 88
theforumforce@forumjobs.be

Kontakt Elisa