Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Metalu Poliwalentnego

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Gullegem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Jako operator Polyvalent Metal wlasnie to nalezy do Twoich obowiazków:

- Bedziesz pilowac profile aluminiowe na wymiar, a nastepnie obrabiac je za pomoca maszyny rolkowej, która sam ustawisz.
- Jestes odpowiedzialny za szlifowanie profili aluminiowych, tak aby szew spawalniczy nie byl juz widoczny na naszych gotowych oprawach oswietleniowych.
- Wspólnie z kolegami sledzisz listy zamówien profili do przetworzenia.
- Aktywnie uczestniczysz w systemie wsparcia w firmie i w razie potrzeby wkraczasz do akcji.

Wymagania

Wymagania:
- Posiadasz wyksztalcenie techniczne, szkolenie w zakresie metali bedzie dodatkowym atutem.
- Masz dobra znajomosc jezyka niderlandzkiego lub angielskiego
- Masz poczucie inicjatywy i lubisz pracowac w zespole
- Jestes precyzyjny i zwracasz uwage na szczególy
- Jestes entuzjasta i lubisz sie angazowac
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: - Praca na pelny etat w godzinach 08:00 - 12:00 oraz 12:30 - 16:30.
- Konkurencyjne wynagrodzenie uzupelnione o benefity pozaplacowe.
- Miejsce na inicjatywe i odpowiedzialnosc
- Dynamiczne miedzynarodowe srodowisko o rodzinnym charakterze
- Przyjemna atmosfere pracy

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Larisa Mocanu
051 42 60 61
larisa.mocanu@forumjobs.be

Kontakt Larisa