Oferta pracy

Oferta pracy Operator Linii Produkcyjnej - 2 Zmiany

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Wingene
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest miedzynarodowym graczem i producentem materialów budowlanych ze stali na dachy i sciany. Pasjonuje Cie metal i szukasz nowych wyzwan w rodzinnej firmie? W takim razie ta firma moze byc idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Czerpiesz energie z zarzadzania linia produkcyjna? Umiesz jezdzic wózkiem widlowym? W takim razie jestes operatorem linii produkcyjnej, którego szukamy!

Przykladowy zakres obowiazków:

Jestes odpowiedzialny za zarzadzanie linia produkcyjna.
Prawidlowo realizujesz zlecenie produkcyjne, aby wszystkie gotowe produkty byly produkowane terminowo i wydajnie.
Jestes odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli i wymiane czesci zuzywajacych sie.
Odpowiadasz za niezbedne rejestracje w systemie SAP (lub innym systemie informatycznym). W razie potrzeby dostarczasz produkty do wlasciwej lokalizacji za pomoca wózka widlowego.
Przestrzegasz wszystkich wytycznych dotyczacych bezpieczenstwa, czystosci i ochrony srodowiska oraz unikasz ryzykownych sytuacji.
Wykonujesz jedno z nastepujacych zadan:
Operator przychodzacy
Operator ukladarki
Operator pily

Wymagania

Wymagania: PROFIL:
Masz wyksztalcenie techniczne lub równowazne doswiadczenie
Wiesz lepiej niz ktokolwiek inny, jak obslugiwac wózek widlowy
Masz w kieszeni certyfikat wózka widlowego? Punkt bonusowy!
Doswiadczenie z suwnica jest równiez plusem
Jakosc i bezpieczenstwo to wartosci, które sa dla Ciebie wazne
Potrafisz pracowac zarówno samodzielnie, jak i w zespole
Jestes uporzadkowany.
Szybko sie uczysz.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Języki:

niderlandzki: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy: CO OFERUJEMY?
Dolaczysz do dynamicznej i miedzynarodowej firmy z duza iloscia miejsca na wlasna inicjatywe
Bedziesz mial ekscytujaca prace jako kierowca wózka widlowego (90% pracy na wózku widlowym) z wieloma kontaktami spolecznymi z miedzynarodowymi kierowcami
Bedziesz miec równiez mozliwosc wypozyczenia roweru po okresie zatrudnienia.
Przekonales nas o swoim talencie? W takim razie szybko sie rozwiniesz!
Wynagrodzimy Cie za Twoja ciezka prace atrakcyjna pensja i bonami na posilki, a po okresie agencyjnym ubezpieczeniem grupowym i szpitalnym.
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Larisa Mocanu
051 42 60 61
larisa.mocanu@forumjobs.be

Kontakt Larisa