Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Mlyna

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Houthulst
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Mielenie produktów z tworzyw sztucznych na material zmielony
  • Pobieranie niemielonych produktów z magazynu i umieszczanie ich na tasmie wejsciowej mlyna, za pomoca wózka widlowego lub recznie
  • Reczne sortowanie materialów niezgodnych lub zanieczyszczen, jesli to konieczne
  • Regulowanie predkosci podawania produktów do mlyna w zaleznosci od obciazenia mlyna
  • Zmielony material jest zbierany do big bagów, usuwanie pelnych big bagów na czas
  • Umieszczanie pelnych big bagów w magazynie
  • Rejestrowanie zuzytych materialów i pelnych big bagów w rejestrze
  • Czyszczenie instalacji i dbanie o czyste srodowisko pracy
  • Samodzielna praca w halasliwym srodowisku produkcyjnym (ochrona sluchu wymagana)

Wymagania

Wymagania:
  • miejetnosc obslugi wózka widlowego
  • Praca zmianowa (zmiany wczesne/pózne), mozliwa gotowosc do pracy w nocy
  • Umiejetnosc samodzielnej i dokladnej pracy
  • Komunikacja w jezyku niderlandzkim, francuskim lub angielskim
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Języki:

Oferujemy

Oferujemy:
  • Dolaczysz do firmy z grupa swietnych kolegów
  • Otrzymasz dobre wynagrodzenie
  • Mozliwosc szybkiego rozpoczecia pracy

Zainteresowany lub masz pytania? Wyslij swoje CV lub odwiedz najblizsze biuro w swojej okolicy!

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Kontakt Andreea