Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Zmiana Dzienna

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Kortrijk
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z regionu Kortrijk, Forum Jobs poszukuje zmotywowanego operatora.

Jak wyglada Twój pakiet obowiazków?

  • Jako operator jestes sila napedowa produkcji rafinowanych owoców morza i czekoladek.
  • Zapewniasz, ze produkty czekoladowe sa wytwarzane w najwyzszej jakosci, przy scislym przestrzeganiu standardów jakosci, bezpieczenstwa i HACCP.
  • Informujesz i koordynujesz zespól wspólpracowników oraz zapewniasz codzienne planowanie produkcji.
  • Nadzorowanie wspólpracowników podczas zmiany i regulacji maszyn.
  • Z latwoscia rozwiazujesz drobne usterki techniczne.
  • Wraz ze swoim zespolem dbasz o schludne i uporzadkowane srodowisko pracy.

    Godziny pracy:

    Poza sezonem (kwiecien - lipiec): 7:45 - 16:00
    Wysoki sezon (sierpien - marzec): 6:00 - 14:00

Wymagania

Wymagania:
  • Odpowiednie doswiadczenie w branzy spozywczej, najlepiej jako operator.
  • Jestes systematyczny, urodzony lider, szybko podejmujesz decyzje i jestes prawdziwym graczem zespolowym.
  • Masz duza wiedze mechaniczna i lubisz rozwiazywac drobne problemy techniczne.
  • Elastycznosc w zakresie godzin pracy nie jest dla Ciebie problemem, poniewaz pracujemy z produktem sezonowym.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzen z rynkowym wynagrodzeniem brutto, premia zmianowa i bonami na posilki.
  • Intensywne szkolenie, podczas którego dowiesz sie wszystkiego o czekoladzie, od ziarna po praline.
  • Cieple, rodzinne srodowisko pracy, w którym wszyscy sie znaja.
  • Pracodawca, który inwestuje w innowacje i bezpieczenstwo zatrudnienia swoich pracowników.
  • I oczywiscie: czekolada, czekolada i jeszcze wiecej czekolady.

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Ramona Cernat
+32 (0)51 42 60 60
ramona.cernat@forumjobs.be

Kontakt Ramona