Oferta pracy International

Oferta pracy Technik Konserwacji - 2 Zmiany

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Tielt
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Firma:

Zostaniesz zatrudniony przez lidera na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych i materialów kompozytowych, które przewyzszaja wlasciwosciami metale i inne materialy. Sa to produkty formowane wtryskowo projektowane, wytwarzane i montowane dla nastepujacych branz: motoryzacyjnej, elektryczno-elektronicznej, medycznej i innych....

Twoje obowiazki:

  • Uruchamianie nowych produkcji
  • Konfigurowanie i podlaczanie urzadzen peryferyjnych
  • Konfigurowanie robotów
  • Konserwacja zapobiegawcza
  • Rozwiazywanie usterek w procesie produkcyjnym

Wymagania

Wymagania:
  • Posiadasz niezbedna wiedze techniczna z zakresu elektromechaniki lub technik projektowania mechanicznego.
  • Potrafisz pracowac samodzielnie i wykazujesz sie niezbednym zaangazowaniem.
  • Masz poczucie ladu i porzadku.
  • Bezpieczenstwo jest dla Ciebie priorytetem.
Doświadczenie:

Minimum 2 lata doświadczenia

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Przyjemne srodowisko pracy i kolezenski zespól.
  • Dzial kadr dba o swoich pracowników i zapewnia prace zespolowa oraz wsparcie dla kazdego pracownika z osobna.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzen
  • Bedziesz zatrudniony w miedzynarodowej firmie, w której produkty formowane wtryskowo sa projektowane dla takich branz jak: motoryzacyjna, elektryczno-elektroniczna, medyczna; zastosowania mechaniczne, ...

Wybór poziomu wykształcenia:

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Skontaktuj się z konsultantem

Larisa Mocanu
051 42 60 61
larisa.mocanu@forumjobs.be

Kontakt Larisa