Oferta pracy

Oferta pracy Monter Markiz

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Maldegem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z branzy ochrony przeciwslonecznej poszukujemy mechanika z (podstawowa) znajomoscia elektryki;

Bedziesz odpowiedzialny za kompletny montaz produktu przed dostarczeniem go do klienta.

Twoje obowiazki:

Prace przygotowawcze.
Montaz wszystkich poszczególnych czesci zgodnie z ustalonym procesem az do calkowitego zmontowania produktu koncowego.
Montaz elektroniki!
Sprawdzanie jakosci i wykonczenia.

Wymagania

Wymagania:
  • Praca fizyczna nie jest dla Ciebie wyzwaniem.
  • Jestes graczem zespolowym, ale nie boisz sie tez pracowac samodzielnie.
  • Precyzyjna postawa.
  • Techniczne i poreczne.
  • Dobra komunikacja w jezyku holenderskim i/lub bardzo dobra w jezyku angielskim.
  • Godziny dzienne: 7.45 - 16.13, w okresie szczytu: 7.00 - 16.28.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Rozpoczecie pracy w stabilnej, rozwijajacej sie firmie w Aalter z rodzinna atmosfera w pracy.
  • Szybki start!
  • Dlugoterminowa praca!
  • Praca glównie dzienna (7h45-16h13) w sezonie (marzec-sierpien) mozesz zostac poproszony o dodatkowa godzine dziennie lub przejscie na system 2-zmianowy, aby zniwelowac pospiech.
  • Interesujace wynagrodzenie!

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Forum Jobs Maldegem
050 40 42 20
maldegem@forumjobs.be

Kontakt Forum Jobs