Oferta pracy

Oferta pracy Pracownik Obróbki Metalu

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Ardooie
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wszechstronnego pracownika obrobki metalu dla naszego partnera w regionie Ardooie.

Bedziesz odpowiedzialny za rózne zadania:

Wskazywanie, spawanie i inne operacje zwiazane z metalem
Wykonujesz wszystko dokladnie
Praca w ciagu dnia.

Wymagania

Wymagania: Doswiadczenie w obróbce metali
Dobra znajomosc jezyka niderlandzkiego, angielskiego (Jezyk Polski jest mile widziany)
Ambicja rozwoju do roli kierowniczej
Dokladnosc i dbalosc o szczególy w celu zapewnienia wysokiej jakosci pracy
Doświadczenie:

Minimum 2 lata doświadczenia

Języki:

niderlandzki: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Mozliwosci rozwoju
Bedziesz miec zróznicowana prace z wieloma róznymi zadaniami
Opcja pracy stalej po udanym okresie przejsciowym

Wybór poziomu wykształcenia:

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Skontaktuj się z konsultantem

Forum Jobs Izegem
051 33 50 50
izegem@forumjobs.be

Kontakt Forum Jobs