Oferta pracy

Oferta pracy Kierownik Lini Ds. Opakowan - 2 Zmiany

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Egem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Dla wiodacej firmy w Pittem, specjalizujacej sie w cieciu i pakowaniu swiezych warzyw o ograniczonym terminie przydatnosci do spozycia, poszukujemy Kierownika lini ds. pakowania.

- Prawidlowe wykonywanie zadan otrzymanych od kierownika koncowego.
- Postepowanie zgodnie z planowaniem produkcji.
- Sprawdzanie, czy technik prawidlowo obsluguje maszyne pakujaca i urzadzenia wazace.
- Upewnianie sie, ze klienci otrzymuja wlasciwe produkty.
- Upewnianie sie, ze palety sa kompletne i gotowe w obszarze wysylki na czas przed odjazdem ciezarówki.
- Utrzymywanie obszaru roboczego w czystosci i porzadku po kazdej zmianie produktu.
- Zrozumienie i wdrazanie przepisów dotyczacych bezpieczenstwa, higieny i jakosci.
- Prawidlowe korzystanie z badge przed i po pracy, a takze przed i po przerwach.
- Natychmiastowe zglaszanie nieprawidlowosci kierownikowi koncowemu.

Wymagania

Wymagania: - Masz co najmniej 1 rok doswiadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branzy spozywczej.
- Lubisz pracowac w zespole i potrafisz motywowac innych.
- Chetnie sie uczysz i wazne jest dla Ciebie ciagle doskonalenie.
- Rozumiesz, ze praca ze swiezymi warzywami oznacza prace w warunkach chlodnych (ok. 6°C).
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: - Dolaczysz do rozwijajacej sie firmy.
- Bony na posilki.
- Premia zmianowa.

Praca odbywa sie na 2 zmiany:

- Zmiana poranna: 05:00 - 13:00
- Zmiana popoludniowa: 13:00 - 21:00

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Larisa Mocanu
051 42 60 61
larisa.mocanu@forumjobs.be

Kontakt Larisa