Oferta pracy

Oferta pracy Kierownik Lini Produkcyjnej

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Zwevegem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Bediende
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zmotywowanego kierownika linii dla firmy spozywczej w rejonie Zwevegem!

Rozpoczecie zmiany
Potrafisz prawidlowo zinterpretowac plan produkcji i zajac przewidziane na nim miejsce.
Wykonujesz przydzielone zadania.
Przekazujesz odpowiednie informacje kierownikowi liniowemu.
Wypelnianie dokumentów
Dokladnie wypelniasz formularze produkcyjne zgodnie z artykulem, który ma zostac wyprodukowany.
Dokladnie rejestrujesz temperature produktów.
Prawidlowo wykonujesz zadania kontrolne w odniesieniu do kodów produkcyjnych.
Wypelnianie formularzy rejestracyjnych w sposób dokladny i kompletny. W obu przypadkach chodzi o rejestracje wagi, resztkowej zawartosci tlenu i liczby zaangazowanych osób. Jesli cos nie jest jasne, nalezy poprosic osobe odpowiedzialna o dodatkowe informacje.

Kontrola zapasów
Sprawdzasz poziom zapasów podczas normalnej produkcji i sygnalizujesz wszelkie braki swojemu przelozonemu.
Prawidlowo korzystasz z systemu komputerowego na produkcji i zadajesz pytania, jesli cos jest niejasne w jego obsludze.
Porzadek, czystosc i higiena
Utrzymujesz miejsce pracy w czystosci podczas pracy i przerw. Po zakonczeniu zmiany miejsce pracy jest pozostawiane w czystosci zgodnie ze standardami firmy.
Znasz lokalizacje materialów czyszczacych i jesli sa one uzywane, zawsze odkladasz je na wlasciwe miejsce.
Znasz procedury ochrony materialów i stosujesz je za kazdym razem.
Pracujesz aktywnie

Wymagania

Wymagania: Czego sie od ciebie oczekuje?

Zdolnosc adaptacji: potrafisz stosunkowo szybko odnalezc sie w zmieniajacych sie okolicznosciach.
Dokladnosc: zwracasz uwage na szczególy i dokladnie wykonujesz zadania.
Ambicja: akceptujesz dodatkowe zadania i obowiazki w celu zdobycia bardziej wymagajacego stanowiska.
Zaangazowanie: Czujesz sie zaangazowany w swoja prace i wykazujesz entuzjazm.
Kolezenskosc: wykazujesz zainteresowanie praca i sytuacja wspólpracowników i pomagasz im w razie potrzeby.
Elastycznosc: jesli pojawiaja sie problemy lub mozliwosci, przyjmujesz elastyczna postawe, aby osiagnac wyznaczony cel.
Umiejetnosc uczenia sie: szybko przyswajasz nowe zadania i uczysz sie na wlasnych bledach.
Sluchanie: Potrafisz wychwycic wazne informacje z komunikacji werbalnej i zadawac dalsze pytania, aby byc lepiej poinformowanym.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: bardzo dobrze
francuski: dobrze
angielski: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Prawidlowe wynagrodzenie
Po udanym okresie przejsciowym istnieje szansa na umowe na czas nieokreslony
Bedziesz pracowac w swietnej rodzinnej atmosferze!

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Kontakt Andreea