Oferta pracy International

Oferta pracy Mechanik Spawacz

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Waregem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Jak wyglada dzien spawacza-mechanika?

Jako spawacz-mechanik bedziesz przydzielany do róznych klientów w celu wykonywania prac spawalniczych i konserwacji mechanicznej. Spawanie polega na laczeniu kawalków metalu za pomoca ciepla i/lub cisnienia w miejscu polaczenia, zgodnie z planem i z procedura spawania lub bez niej. Istnieja rózne techniki spawania, a w razie potrzeby do laczenia uzywa sie równiez spoiwa. Jako spawacz dostarczasz czesci lub serie.

Nie mamy wystarczajacej liczby zlecen spawalniczych, aby utrzymac pelnoetatowych spawaczy. Dlatego oczekujemy, ze kazdy spawacz bedzie posiadal podstawowa lub dobra wiedze mechaniczna, aby móc wykonywac zadania zwiazane z konserwacja.

Wymagania

Wymagania: Co powinienem przynajmniej wiedziec / umiec, aby rozpoczac prace jako spawacz-mechanik:

Jezyk: niderlandzki lub angielski lub francuski

Spawanie

Podstawowe spawanie pachwinowe pólautomatem, elektroda otulona i metoda TIG
Umiejetnosc czytania i interpretowania harmonogramu spawania pod nadzorem
Przygotowanie materialu do spawania
Udzial w konserwacji zapobiegawczej pod nadzorem
Mechanika

Potrafie smarowac, mam doswiadczenie w konserwacji zapobiegawczej
Potrafie czytac i interpretowac rysunki robocze
Potrafie pracowac z typowymi narzedziami pomiarowymi (suwmiarki itp.)
Montaz konstrukcji metalowych
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze
francuski: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Co otrzymasz w zamian?

Konkurencyjne wynagrodzenie (do negocjacji)
Samochód z karta paliwowa, do uzytku prywatnego mozliwy do stalego zatrudnienia (nie do pracy na miejscu)
Dodatek za mobilnosc
Bony na posilki
Budzet na zakup telefonu komórkowego + abonament Proximus na koszt firmy
Emerytura pozaprawna (specyficzna dla sektora) - Ubezpieczenie grupowe
Narzedzia i odziez robocza zapewnione przez firme
Dynamiczny zespól, który powita Cie z otwartymi ramionami
Opiekun techniczny, który intensywnie szkoli Cie w terenie
Rozpoczecie pracy w wybranym regionie. Poszukujemy producentów znaków w calej Flandrii

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Andreea Grumeza
051 42 60 67
andreea.grumeza@forumjobs.be

Kontakt Andreea