Oferta pracy

Oferta pracy Spawacz-Spawanie Pólautomatem

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Roeselare
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doswiadczonego spawacza, który dolaczy do naszego zespolu. Jako spawacz bedziesz odpowiedzialny za wytwarzanie konstrukcji metalowych i maszyn zgodnie ze specyfikacjami.

Twoja funkcja:

Produkcja konstrukcji metalowych i maszyn.
Montaz maszyn na podstawie planów i spawanie za pomoca pólautomatu.
Wlasna odpowiedzialnosc za zadania wraz ze wsparciem technicznym.
Praca nad niestandardowymi instalacjami dla klientów, brak pracy seryjnej.

Wymagania

Wymagania: Twój profil:

Doswiadczenie jako spawacz pólautomatyczny.
Bieglosc w czytaniu planów i montazu zlozonych elementów.
Chec ciaglego rozwoju i nauki.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:

Nasza oferta:

Dynamiczny zespól i rozwijajace sie srodowisko pracy.
Wewnetrzne szkolenia umozliwiajace rozwój osobisty.
Elastyczne godziny rozpoczecia pracy (7 rano lub 8 rano).
Wynagrodzenie rynkowe, bony zywieniowe, ubezpieczenie szpitalne.
32 dni urlopu (20 swiat + 12 ADV) i sektorowy plan emerytalny.
Miejsce pracy: Roeselare.
Zainteresowany tym pelnym wyzwan stanowiskiem?

Wyslij swoje CV i list motywacyjny na adres irwest@forumjobs.be.

Czekamy na Twoja aplikacje!

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Kontakt Ewelina