Oferta pracy International

Oferta pracy Kierowca Wózka Widlowego - Wszechstronna Praca

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Sint-Eloois-Vijve
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Vaste VM

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z okolic Waregem poszukuje operatora wózka widlowego z uprawnieniami.

Zadania:

Obsluga wózków widlowych zasilanych benzyna.
Wykonywanie zadan bez wózka widlowego, takich jak mycie ciezarówek i kontenerów.
Praca przy zywych kurczakach.

Wymagania

Wymagania:
  • Masz duze doswiadczenie w obsludze wózka widlowego.
  • Posiadasz wazny certyfikat wózka widlowego.
  • Jestes elastyczny w godzinach pracy. Zaczynasz o 5 rano, ale godziny zakonczenia sa rózne.
  • Chcesz pracowac w obszarze kurczaków
  • Mozemy na Ciebie liczyc
  • Znasz jezyk angielski w stopniu wystarczajacym. Jezyk francuski bedzie dodatkowym atutem.
Doświadczenie:

Minimum 2 lata doświadczenia

Prawo jazdy:

Języki:

angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:

Przyjemna praca

Atrakcyjny pakiet wynagrodzen

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Kontakt Ewelina